شما اینجا هستید: صفحه اصلی برای درمان شلی و افتادگی پوستم چه کنم؟

pasargad beauty clinic

درمان شلی و افتادگی پوست

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

برای درمان شلی و افتادگی پوست صورت راههای زیر به ترتیب ساده به تخصصی عبارتند از:

1_ با دستگاه نمسیس اگزیلیس برای درمان غبغب و سفتی و قوام پوست

2_ انتخاب کرم های سفت کننده پوست که سنتز کلاژن پوست را تحریک میکنند از جمله تین ترکیبات AHA است همچنین مصرف انتی اکسیدانهای خوراکی قوی که شامل بسیاری از ویتامین ها هستند

3_ روشهای که با افزایش جریان خون ومکش بر سطح پوست سنتز کلاژن را تحریک میکنند مثل میکرودرم ابرشن و اندرمولوزی(LPG)

4_همجنین روشهايی که همراه با لایه برداری هستند نیز بر سنتژ کلاژن اثر مثبت دارند ( پیلینگ)

5_روشهای که ترکیبات انتی اکسیدان وتحریک کننده سنتز کلاژن را مستقیما به سلولهای  به پوست میرسانند از موثرترین روشها هستند (مزوتراپی)

6_ جدیدترین روشها استفاده ار لیزرهای فراکشنال و رادیو فرکانسی RF است.

7_ اخرین روش که معمولا بهتر است در سنین بالای 40 سال انجام گیرد عمل جراحی لیفتینگ است

برای درمان شلی و افتادگی پوست بدن نیز راههای زیر پیشنهاد می شود:

مزوتراپی با مواد تونیک  برای درمان شلی و افتادگی پوست شکم ، رانها ، باسن و پهلوها استفاده می شود.

همچنين می توان ازدستگاه RF یا رادیو فرکوانسی برای درمان شلی و افتادگی پوست بدن استفاده کرد که با نام RF-thightening شناخته می شود سیستم RF در کلینیک پاسارگاد دارای سیستم اضافه IR  و کولینگ بوده و دو نوع پروب صورت و بدن دارد

RF_Tightening وسيله اي است كه امواج راديويي را با فركانس بالا توليد و از بافتهاي بذن عبور داده و موجب توليد حرارت عمقي به ميزان 38 الي 44 درجه سانتيگراد در آنها مي شود. سيستم هاي RF_Tightening نيز مانند RFهاي بكار رفته در جراحي داراي 2 نوع الكترود(2 قطبي Bipolar) و (تك قطبي Monopolar) هستند، با اين تفاوت كه جريان را به سطح بزرگتري از بدن اعمال مي كنند. و حرارت در يك نقطه متمركز نمي شود بلكه در يك منطقه پخش مي گردد. در استفاده از پروب باي پلار نيازي به اتصال به الكترود منفي نيست بهمين دليل امواج فقط در موضع تماس جريان ميابند و عمق نفوذ امواج كم، سطحي و در حد بافت درم و زير درم بوده اند وترموتراپي بصورت سطحي انجام مي گيرد. در استفاده از پروب مونو پلار، اتصال الكترود منفي الزامي است، بنابراين امواج در كل بدن جريان ميابد و عمق نفوذ امواج بيشتر و در حد بافت هاي چربي است و لذا ترموتراپي عمقي انجام مي گيرد.
كاربرد: با نظر به قابليت های سيستم RF_Tightening در انجام ترمو تراپي اين سيستم مي تواند در درمانهاي Remodeling صورت و بدن و نيز درمان سلوليت موفق و موثر باشد.

1. Remodeling صورت و بدن : اين دستگاه با افزايش دما و نيز كاهش چربي غدد مي تواند در درمانهاي Remodeling صورت و بدن موثر باشد، از جمله:
_ از بين بردن چين و چروك در صورت و دور چشم _ رفع شلي پوست در قسمت هاي مختلف بدن _ درمان آكنه فعال _ و كاهش چربي هاي انباشته شده در نواحي مختلف بدن.

2. سلوليت : براي درك موفقيت RF_Tightening در درمان سلوليت كافي است علل بروز و روش درمان سلوليت را مرور نماييم.

علل بروز سلوليت:
_ تجمع چربي در سلولهاي چربي
_ كاهش و توقف تخليه لنف و جريان خون مويرگي
_ افزايش مواد سمي حاصل از متابوليسم ( سوخت و ساز مواد)
_ كاهش متابوليسم و تبادلات حياتي
_ افزايش درم بافتي و فيبروزه شدن بافت همبند

روش درمان سلوليت:
_ جريان خون مويرگي در موضع افزايش داده شود
_ آب و مواد سمي زائد بوسيله درناژ لنفي از موضع خارج گردد.
_متابوليسم از طريق اكسيژن رساني افزايش يابد
_ سايز سلولهاي چربي كوچك شود.
_ با تحريك فيبرها، خاصيت الاستيك بافت همبند باز گردانده شود.

با نگاهي به مطالب فوق و مرور دوباره اثرات فيزيولوژيك ترموتراپي، ميتوان گفت كه سيستم هاي RF_Tightening مي توانند با توليد كلاژن و افزايش Tone up، افزايش گردش خون موضعي، درناژ لنفي و ليپوليز چربي ها، بطور موثري سلوليت را درمان نمايد. بعلت عبور امواج راديويي از بافت ها و ايجاد حرارت در درون و عمق آنها توانمندي اين دستگاه ها نسبت به دستگاهاي ديگر بطور قابل ملاحظه اي افزايش يافته و موجب گرديده است كه سيستم هاي RF_Tightening در رفع مشكلات پوستي توانمند تراز تكنولوژي هاي مشابه عمل نمايد و نتايج قطعي آن در جلسات درماني كمتري ميسر شود.

کلینیک پوست و زیبایی پاسارگاد  پاسخگوی شما در تمام روزهای هفته( به جز روزهای تعطیل) می باشد

جهت دریافت خدمات مرکزپوست ، لیزر و زیبایی پاسارگاد با ما تماس بگیرید  44149909 و  44149919

 

نشانی : آریاشهر - بلوار آیت اله کاشانی - بعد از تقاطع شاهین -  روبروی داروخانه شبانه روزی بيدار -جنب بیمه رازی - مجتمع پاسارگاد - طبقه 2 -واحد 12